Atbalsts limfomas pacientiem “Dzīvo tālāk!”

Programma ir domāta visiem limfomas pacientiem efektīvas un precīzas diagnostikas – PET/CT (pozitronu emisijas tomogrāfs/kompjūtera tomogrāfs) veikšanai. Šo programmu atbalsta holdings “RePharm”, ziedojot fonda darbībai 350 000 eiro. Programmas norise plānota divu gadu garumā.

Lai pacients saņemtu apmaksātu pakalpojumu, ir nepieciešams Latvijas Hematologu asociācijas onkologu un hematologu konsilija slēdziens. Pacienta ārstējošajam onkologam, ķīmijterapeitam vai hematologam nepieciešams sazināties ar ārsti un Rīgas Stradiņa universitātes profesori Sandru Lejnieci (e-pasts: lejniece@latnet.lv), vai arī zvanīt katru darba dienu plkst. 14.00 – 15.00 pa telefonu +371 67042246 (jautājot pēc virsmāsas Dzidras vai Ingas), lai precizētu tuvākā konsilija laiku un norisi.

Kad iegūts konsilija slēdziens, var veikt pierakstu uz PET/CT izmeklējumu RSU Nukleārās medicīnas centrā, Rīgā, Gardenes ielā 13 (www.rnmc.lv).

Tuvākajā laikā izmeklējumu būs iespējams veikt arī Latvijas Jūras medicīnas centrā, Rīgā, Patversmes ielā 29, (www.ljmc.lv).

Šeit iespējams aplūkot Dr. Marikas Kalniņas prezentāciju par Limfomu un pozitronu emisijas tomogrāfiju (PET/CT).