Nodibinājums “O fonds” īstenojis projektu “Sasniegt pasauli Latvijai”

 

“O fonds” īstenojis Latvijas valsts budžeta finansētās programma „NVO fonds” projektu Nr. 2017.LV/NVOF/DAP/MAC/009  „Saniegt pasauli Latvijai”.

Projekts tika īstenots laika periodā no 2017.gada 1.jūnija līdz 31.oktobrim.

Projekta ietvaros īstenotas vairākas aktivitātes:

  1. Nodrošināti vairāki publicitātes pasākumi:
  • izveidots baneris ar aicinājumu ziedot un izvietots sociālo tīklu vietnē Facebook;
  • laikrakstā “Austrālijas Latvietis” publicēts raksts par Kanādas latvietes Andas Sīpoliņas ziedojumu “O fonds” bezprocentu kreditēšanas programmai;
  • sagatavotas trīs publikācijas par projekta norises gaitu.
  1. izveidots video par situāciju onkoloģisko slimību diagnostikā un ārstniecībā Latvijā, fonda mērķiem efektīvas ārstniecības veicināšanā, aktuālajām programmām, kā arī par sabiedrības atbalstu Latvijā un ārzemēs. Video apskatāms te: https://www.youtube.com/watch?time_continue=318&v=Gy8J6WTLv6c
  2. Stiprināta tehniskā kapacitāte, kuras ietvaros iegādāts dators un printeris/skeneris, kā arī fonda mājas lapā integrēts ziedošanas modulis http://ofonds.lv/ziedotajiem/, kas pieejams trīs valodās.
  3. Lai īstenotu aktivitāti “O fonds” sadarbības iespējas līdzekļu piesaistes jomā ārpus Latvijas, apzinātas 204 iestādes vai organizācijas, no kurām 78 vēstniecības vai konsulāti un 126 ārvalstu labdarības organizācijas, kas darbojas onkoloģijas jomā. Rezultātā noslēgts sadarbības līgums ar “Latvia Relief and Development Fund” (LRDF) – Amerikas Latviešu Palīdzības Fondu.
  4. Noticis projekta gala pasākums, kurā prezentēti projekta rezultāti, t.sk. video, ziedošanas modulis un interesenti iepazīstināti ar “O fonds” darbības programmām un izveidota novērtējuma anketa http://www.visidati.lv/aptauja/1306752510/1/, kuras ietvaros apzināti viedokļi par tiem nosacījumiem, kuri izraisa uzticēšanos cilvēkiem.

 

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Publikācija ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild O fonds.