Ziedotājiem no Kanādas

Labdien, draugi Kanādā!
Esam izveidojuši fondu, kas grib palīdzēt tiem Latvijas iedzīvotājiem, kas cieš no vēža, bet nevar paši apmaksāt medicīnas izdevumus. Pēdējos gados medicīnas situācija Latvijā ir pasliktinājusies un līdzekļi trūkst visā nozarē. Diemžēl cilvēki ar vēzi aiziet visos vecumos, un vienmēr ir ļoti žēl, kad aiziet cilvēki, kas varētu vēl dzīvot un strādāt un priecāties par dzīvi, bet vēzis uzrodas pēkšņi un pārtrauc visus plānus un labās ieceres.

Ja jūs vēlaties atbalstīt mūsu fonda darbību, lūdzu, kontaktējaties ar Latvia Relief and Development Fund, ko vada Roberts Klaiše, Latvijas Goda konsuls un ar kuru “O fondam” ir sadarbības līgums. Tas jums garantēs nodokļu atlaides Kanādā. Lūdzu arī aprunājaties ar Andu Sīpoliņas kundzi, kura jau vairākus gadus atbalsta mūsu fondu un šogad ir laipni piekritusi būt par “O fonda” Goda Padomes locekli. Lai mums kopā izdodas!

Lai saņemtu nodokļu atlaides kvīti, ziedotājam ir jābūt Kanādas iedzīvotājam. Ieteikums ziedojumu veikt , izrakstot čeku.

Čeku var izrakstīt, par adresātu norādot “Latvia Relief and Development Fund” vai “LRDF”. Izrakstīts čeks jāsūta uz LRDF, 4 Credit Union Drive, ON, M4A 2N8, Canada, norādot, kuram projektam tas ir veltīts. Šajā gadījumā adresāts ir “O fonds”.